Vouchery turystyczne do Rosji

Nowa strona - wersja mobilna

Zamów voucher / zaproszenie do Rosji

Przy składaniu podania o wizę turystyczną do Rosji konieczne jest przedstawienie w ambasadzie/konsulacie vouchera turystycznego.

Voucher turystyczny to dokument wystawiony przez uprawnione do tego rosyjskie biuro turystyczne lub hotel. Dokładnie jest to umowa o świadczenie usług turystycznych.

Vouchery turystyczne, które mogą Państwo zamówić na naszej stronie wiza.info/voucher_turystyczny są wystawiane przez nasze moskiewskie biuro partnerskie i zawierają zawsze potwierdzenie obsługi turysty zagranicznego wymagane przez konsulat.

Wraz z voucherem otrzymają Państwo:

  1. wskazówki dotyczące wypełnienia wniosku o wizę (ankiety wizowej)
  2. wskazówki dotyczące obowiązku rejestracji w Rosji
  3. dane kontaktowe polecanego przez nas biura partnerskiego, które pośredniczy w załatwieniu formalności wizowych na terenie Polski
  4. dane kontaktowe naszego biura partnerskiego w Rosji.

Voucher turystyczny - formularz zamówieniowy

Ambasada akceptuje kopię vouchera turystycznego. Uwaga - w innych krajach konieczne może być przedstawienie oryginału (tak jest w wypadku Ukrainy i Białorusi)! Konsulat we Francji wymaga natomiast wysłania vouchera z Rosji do Francji faksem. Wszystkie te dodatkowe usługi gwarantujemy. Wystarczy podać nam gdzie będą Państwo składali podanie o wizę i jakie dodatkowe wymagania ma dany konsulat.

 


<- Powrót